Kurumsal Üyeler
Kategoriler
SİLİVRİ SERKAN NAKLİYAT - İstanbul / Silivri Nakliyat

SİLİVRİ SERKAN NAKLİYAT

Firma toplam 0 yorum almış, 354 kez incelenmiştir.

Silivri, İstanbul

Adres: Alibey mah.alibey Çeşme sok no: 37-c-1 (kumru pasajı) SİLİVRİ E-5 yanyol Kipa avm karşısı

FİRMA HAKKINDA

SİLİVRİ SERKAN NAKLİYAT EVDEN EVE VE OFİS TAŞIMACILIGI                                                                                                  Yaklaşık 10 yıldır Silivri’de faaliyet gösteren Serkan Nakliyat, Türkiye’nin her yerine şevden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmeti sunmaya devam ediyor.

Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerine hizmete devam eden Serkan Nakliyat gerek kadrosu gerek se de geniş araç filosu ile sektöründe en iyisi olma yolunda ilerliyor.

Evden eve taşımacılık sektöründe yaklaşık 10 yıldır hizmet vermekte olan firmamız, her biri alanında profesyonelleşmiş elemanları ile Silivri’mize değer katmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyamız gibi görerek taşıyoruz. Sigorta güvencesi ile müşterimizin eşyalarını taşırken çağın gereksinimlerine ayak uyduran modern taşıma filomuzla da eşyalara zarar vermeden taşıyoruz. Uzun yıllar boyunca belki de dişinizden tırnağınızdan ayırarak aldığınız ve gözünüz gibi baktığınız eşyalarınızın çok kısa bir taşınma süresinde kullanılamaz hale geleceğinin bilincinde olmanız, bizi tercih etmeniz için yeterli bir sebep diye düşünüyorum. Bir ev taşınırken en önemli aşamalardan bir tanesi olan nasıl taşınacağının planlama işini uzman personelimiz gelip yerinde görerek yapmaktadır. Bu aşamadan sonra taşıma işinin uygulama aşamasına geçilmekte ve çok kısa sürede tecrübelerimiz sayesinde eşyalarınızı maddi ve manevi kayıplara uğratmadan taşımaktayız..

 İnternet üzerinde profesyonel olarak görünen ancak gerçek hayatta profesyonellikten uzak olan firmalara denk gelinebilmektedir. Eşyalarınızı profesyonellikten uzak olan firmalara taşıtarak maddi ve manevi kayıplara yol açacak olumsuzluklardan uzak durmanızı tavsiye ederiz.

FİRMA RESİMLERİ

MÜŞTERİ YORUMLARI


    Henüz bu firmaya yorum yapılmamış.
SİLİVRİ SERKAN NAKLİYAT
Serdal Karakuş

31-03-2018

http://www.silivriserkannakliyat.com

MESAJ GÖNDER

Gönderdiğiniz mesaj direkt firmaya iletilecektir.

FİRMA KONUM

FİRMA KAREKOD

Evden Eve Nakliyat firmalarının buluşma noktası